Širší flotila testovacích kol

Širší flotila testovacích kol

Pokud člověk vybírá sportovněji laděné kolo, určitě se vyplatí kolo vyzkoušet důkladně. Koupě na dálku přes internet nebo příliš ukvapené rozhodnutí s sebou nese riziko, že kolo nesedne. Přece jen zaplatit přes 50 000,- Kč za nevhodné kolo naplňuje onu známou formuli, že „to přišlo draho“.

I my se snažíme zákazníka uchránit tohoto rizika, takže průběžně zajišťujeme možnost otestování různých kol od různých značek. Nově jsme na prodejnu nachystali dvojici kol značky Felt.

Prvním modelem je kolo ze série Decree: Po mnoha fázích vývoje rámu a designu, přichází Felt s lehkým, tuhým a neuvěřitelně schopným bikem, který se vyznačuje tím, že stoupá jako XC mašina, ale dokáže i zručně sjíždět a svým nastavením se přizpůsobí jezdci, aby vám poskytl ten nejlepší pocit z jízdy.

Druhým novým testovacím bikem je 29″ model ze série Edict, který je perfektní nástroj, co vás dostane na stupně vítězů ve své kategorii. Rám je vyhotoven z uhlíkových vláken UHC Performance, s patentovaným odpružením Felt FAST. Spolu s vyladěnými tlumícími komponenty RockShox Reba RL a Shimano je úroveň jeho výkonnosti, vzhledem k jeho univerzálnosti, neuvěřitelná.

Podrobnosti k možnostem otestování kol a kompletní nabídku modelů naleznete pod tímto odkazem: http://eurobike.cz/testovani-kol/

Zpátky na blog