Jak to bude letos se slevami?

Jak to bude letos se slevami?

Půlka letošních prázdnin je tady a v cyklistickém byznysu se udála spousta věcí, které považujeme za nutné zdůraznit. To, co je pro zákazníky nejzásadnější, je ohromná vlna slev, kterými nás dodavatelé zaplavili. Už od počátku prázdnin se mnoho zákazníků ptá: „A kdy budete zlevňovat?“. Na tento dotaz můžeme bez váhání odpovědět: „My už zlevňujeme!

Málokterou sezónu totiž dochází k tomu, že by svá kola zlevnilo najednou tolik značek. Jako první přišel se slevami Author. Do výprodeje se dostala většina modelů sezóny 2017, ale kromě toho byly ještě dodatečně poníženy i ceny kol již zlevněných. Modely roku 2015 nebo 2016 lze tak považovat za jeden z nejlepších poměrů cena/kvalita. V těsném závěsu šly dolů i ceny americké značky Felt – především opět starší modely a vybrané MTB i jiné kola z letošní sezóny. Pokud člověk se k nám dostaví zákazník, který hledá silničku, první zkoumám nabídku kol Felt.

Od 1. srpna se v platnost dostává i nový výhodnější ceník na česká kola Superior. Velkým a dlouhodobým hitem jsou rekreační MTB kola řady XC, případně sportovněji laděná řada XP. Kromě horáků bych upozornil na oblíbenou sérii dětských kol Paint, která šla rovněž s cenou dolů. Mimo oficiální výprodej kol 2017 jsme sáhli i k výprodeji testovacích a starších kol z prodejny. Již před několika týdny jsme avizovali slevu až 20 000,- Kč na testovačky, co máme skladem. Lepší cena se setkala s úspěchem a nám zbývá na prodejně již jen část původní testovací flotily.

Ve stejný den jako Superior jsme obdrželi i nový ceník na starší modely špičkové značky Scott. Sleva se týká jen modelů 2016, nicméně však stojí za zmínku, že dosahuje až 40%. Především sportovnější celopéra nebo závodní silničky lze teď koupit za mnohem výhodnější peníze. Dalším tahákem je naše „soukromá“ sleva na německou značku Conway. Šestici modelů elektrokol na spolehlivém pohonu Bosch koupíte výrazně levněji pouze do konce srpna. Stejným způsobem máme v akci i několik vybraných modelů kol 4Ever. V tomto případě je cena limitována pouze do 12. srpna.

Až na několik výjimek je vidět, že v půlce tohoto léta můžete koupit kolo mnohem výhodněji u většiny značek. Tuto skutečnost můžeme potvrdit i na základě počtu prodaných kol v posledních dnech. Mnoho zákazníků totiž na slevy čeká a teď je ten správný okamžik, kdy kupovat kolo. Sklady výrobců nabízí dostatečně širokou paletu modelů a zároveň lze ušetřit mnohdy i nemalé částky.

Hezké léto přeje team Eurobike Otrokovice!

Zpátky na blog