Seminář údržba jízdního kola – aktuální informace

Seminář údržba jízdního kola – aktuální informace

Vážení zákazníci,

Z technických důvodů nám v období od 23. 2. 2017 do dnešního dne  nefungoval správně  registrační formulář na webu www.eurobike.cz.  Zjistili jsme, že  některé registrace  neproběhly.

Proto prosíme všechny, kteří se již „registrovali“, aby se nám znovu přihlásili e- mailem (info@eurobike.cz). Tato situace nás velmi mrzí a omlouváme se za komplikace.

Děkujeme za pochopení a věříme, že se v sobotu sejdeme v hojném počtu.

Document-page-001Druhý ročník semináře se bude konat 4. 3. 2017 od 9.00 přímo na prodejně v Otrokovicích. Stejně jako loni je třeba provézt registraci, neboť kapacita prodejny je omezená.

Letošní ročník se bude opět věnovat základům péče o jízdní kolo, letos si však projdeme i velký cyklotrend – elektrokola.

6. 2. 2017 proběhlo v karvinském sídle Shimana technické školení, které bylo zakončeno zajímavou prohlídkou Shimano fabriky. Shimano STePS 6000 a STePS 8000 patří mezi nejkvalitnější elektro-systémy, používané na nové kategorii kol Superior E-SPORT. Proto jsme je nutné, aby se servisní technici seznámili s těmito systémy, znali detaily Shimano STePS produktů a naučili se pracovat s jejich diagnostikou, v případě potřeby provozního servisu kategorie elektrokol.
Díky tomuto školení a příslušnému technickému vybavení je tak EUROBIKE jeden z mála autorizovaných servisů pro elektrokola se systémem Shimano STePS ve Zlínském kraji.

Bližší informace k plánované akci naleznete pod tímto odkazem.

Hezký den!

team Eurobike Otrokovice

Zpátky na blog