Blog

Výprodej starých rámů

Legendární značka GT vyprodukovala celou řadu nádherných kol a dodnes je mezi cyklisty k vidění spousta kol – GT veteránů. Pro Vás, kteří mají takový skvost doma máme neobyčejnou nabídku! Ve skladu nám zůstalo mnoho rámů, rámových sad, případně i dílů, které nyní vyprodáváme za takovou cenu, jakou nám sami nabídnete.

Čti dále

Říjnové novinky v Eurobike

Vážení zákazníci,

nastal čas takové cyklistické „mezisezóny“, kde probíhají přípravy na Vánoce a hlavně na sezónu 2018. Od 2. 10. můžete tedy počítat s jistými změnami:

Čti dále

Test cyklokrosového kola Stevens Prestige

IMG_20170921_133806Na počátku září jsem vyfasoval cyklokrosové kolo Stevens Prestige 2018 k dlouhodobému testu. Jde o kolo z modelové řady 2018, které však můžete koupit již dnes! Po prvních pár desítkách kilometrech (zatím najeto cca 150 km) přicházím s první recenzí.

Kolo samotné pochází z rodiny cyklokrosek, nicméně v okamžiku, kdy jsem si kolo vybíral, hrálo roli více parametrů. Především jsem chtěl lehké kolo, které bude mít kvalitní výplety, pevné osy vpředu i vzadu, kliky „kompakty“, širší řidítka a možnost obutí širších i hladkých silničních plášťů. Prostě univerzální kolo pro celoroční ježdění. K výběru jsem měl asi 10 výrobců kol, přičemž jsem nechtěl moc ustupovat ze svých nároků.

Čti dále